HIC MANEBIMUS OPTIME


HIC MANEBIMUS OPTIME

HIC MANEBIMUS OPTIME
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HIC MANEBIMUS OPTIMEZaloguj

forum wymiany ognia i niekiedy zgodnych poglądów


descriptionChcę Szanownych uspokoić... EmptyChcę Szanownych uspokoić...

more_horiz
nie na tym mi tu zależy. Nie chcę być przyczynkiem do rozdarcia wewnętrznego. AVka to AVka i niech tak zostanie, nie turbujcie się Szanowni w tych trudnych czasach. HMO bedzie takim domem spokojnej starości weterana, wpadajcie kiedy chcecie. Będę tu bo już niegdzie się nie wybieram... Będę duchem i czytem na AV.

To tu, nam nie grozi...   ;]

Chcę Szanownych uspokoić... Ff1

descriptionChcę Szanownych uspokoić... EmptyRe: Chcę Szanownych uspokoić...

more_horiz
No właśnie. Poobrażali się? Wyjechałem na sobotę i niedzielę, a tu nikt nic nie napisał. Halo!!!

descriptionChcę Szanownych uspokoić... EmptyRe: Chcę Szanownych uspokoić...

more_horiz
Wraz z połową Turcji stałem w Röszke w megakorku, więc jestem usprawiedliwiony. Wszyscy Turkowie na niemieckich blachach. Czułem się jak w środku Azji Mniejszej.

descriptionChcę Szanownych uspokoić... EmptyRe: Chcę Szanownych uspokoić...

more_horiz
Jeśli mam być szczery, to nie lubię takich sytuacji. Nie rozumiem, czemu zamiast jednego forumka jest pierdyliard. Deprymuje mnie to, ale jak będę miał coś do napisania, to napiszę.

descriptionChcę Szanownych uspokoić... EmptyRe: Chcę Szanownych uspokoić...

more_horiz
Przede wszystkim to powinniśmy sobie zadać pytanie: Po co nam forum?
Jeśli do tego, żeby ładnie wyglądało i wzorowo chodziło na Androidzie to chyba nie ma różnicy czy jest jedno czy milion. Jednakże jeśli po to aby być wśród swoich i czasem coś samemu napisać to IMO nie ma różnicy czy to jest yuku czy tapatalk.

descriptionChcę Szanownych uspokoić... EmptyRe: Chcę Szanownych uspokoić...

more_horiz
Ja zniosę każdą platformę, bo ważni są dla mnie ludzie. Do tej pory bywało tak, że, wzorem Ignaca, wpisywałem te same komentarze w dwóch miejscach, żeby dowiedzieć się, co ci ludzie myślą. Teraz to będą trzy miejsca, ale na dyskusję między nimi nie ma już co liczyć.

descriptionChcę Szanownych uspokoić... EmptyRe: Chcę Szanownych uspokoić...

more_horiz
Ja jako ten celnik.
Przyznam jednak, że boję się już cokolwiek napisać.  Embarassed
Ale czytać będę.

descriptionChcę Szanownych uspokoić... EmptyRe: Chcę Szanownych uspokoić...

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
power_settings_newLogin to reply